Szkolenie LC

PODSTAWOWE INFORMACJE


  • TYTUŁ Szkolenie LC
  • KATEGORIA Szkolenie LC
  • LOKALIZACJA Łódź
  • CZAS SZKOLENIA 1-5 dni
  • LICZBA UCZESTNIKÓW 4-8 osób
  • APARATURA Sciex LC, Agilent LC

OPIS SZKOLENIA

Szkolenie LC

Niektórzy złośliwie mówią, że chromatograf cieczowy to drogi i skomplikowany system dozowania próbek do spektrometru mas. Być może – jednak, póki co najpowszechniejszy i dzielnie broniący się przed ciekawymi innowacjami technicznymi. Mając świadomość, że wiedza z zakresu chromatografii cieczowej jest także potrzebna w nowoczesnym laboratorium analitycznym prowadzimy szkolenia zarówno dla użytkowników spektrometrów mas sprzężonych z chromatografami cieczowymi, jak i osób stosujących klasyczne detektory.

Nasz zespół tworzą specjaliści – praktycy od lat stosujący w swojej pracy chromatografię cieczową i różne techniki przygotowania próbek. Zapraszamy serdecznie na szkolenia podczas których bardzo duży nacisk kładziemy na część praktyczną – zajęcia prowadzimy w naszym wyposażonym laboratorium. Integralną częścią laboratorium jest pracownia przygotowania próbek. Dlatego kurs chromatograficzny możemy połączyć ze szkoleniem z przygotowania próbek – homogenizacji, ekstrakcji do fazy stałej (z ang. SPE), QuEChERS.

Program szkolenia jesteśmy gotowi przygotować indywidualnie na potrzeby uczestników, omawiając zarówno podstawy teoretyczne chromatografii, praktyczną obsługę chromatografu cieczowego, analizę jakościową i ilościową, walidację metod chromatograficznych, rozwiązywanie podstawowych problemów metodycznych i technicznych. Proponujemy szkolenia zarówno dla nowicjuszy zaczynających fascynującą przygodę z chromatografią cieczową, jak również dla osób, które są użytkownikami chromatografów cieczowych i zależy im na poszerzaniu wiedzy. Organizujemy szkolenia dla grup oraz osób indywidualnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu – skontaktuj się z nami.